09 دسامبربرنده طلایی هفته اول جشنواره با کسپرسکی طلایی شوید اعلام شد

شرکت ایدکو(نماینده رسمی کسپرسکی در ایران)،

برنده جایزه ویژه هفته اول “با کسپرسکی طلایی شوید” را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی ایدکو، در راستای جشنواره با کسپرسکی طلایی شوید که طی آن شرکت ایدکو به‌عنوان توزیع‌کننده محصولات کسپرسکی در کشور از روز دوشنبه 29 آبان‌ماه 96 تا روز یکشنبه 10 دی‌ماه 96 به عرضه محصولات خانگی و ادارات کوچک کسپرسکی آنلاین با شرایط ویژه پرداخته‌است، « رضا پاشازاده » با خرید آنتی ‌ویروس کسپرسکی از شرکت پرند (نماینده ی فروش آنلاین محصولات کسپرسکی) به‌عنوان اولین برنده ربع سکه بهار آزادی از تهران معرفی شد.

بنابر اعلام شرکت ایدکو، علاقه‌مندان برای خرید محصولات کسپرسکی و بهره‌مندی از فرصت در نظر گرفته شده می‌توانند در بازه زمانی باقی‌مانده نسبت به خرید محصولات موردنظر خود از سایت مربوطه اقدام کنند. قرعه‌کشی بین خریداران تمام محصولات انجام می‌گیرد.

شرکت ایدکو تصریح کرده ‌است

که این تخفیف صرفاً برای خریداران نهایی محصولات بوده و فروشندگان در آن حضور نخواهند داشت و نمایندگان مجاز کسپرسکی آنلاین از طریق درج بنر، خبر اعلام فروش ویژه این شرکت را در اطلاع ‌رسانی وسیع‌تر و دسترسی آسان خریداران به اطلاعات مربوط به این جشنواره یاری خواهند کرد.

به‌گفته شرکت ایدکو این تخفیف صرفاً برای خریداران نهایی محصولات بوده و تهیه این محصولات از طریق نمایندگان رسمی امکان‌پذیر است. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت کسپرسکی آنلاین محصولات موردنظر خود را خریداری کرده و ضمن بهره‌مندی از جدیدترین فناوری‌های روز حوزه امنیت اطلاعات در قرعه‌کشی مربوطه نیز شرکت کنند. فهرست فروشگاه‌های اینترنتی مجاز نیز در نشانی www.irkaspersky.com  و در قسمت نمایندگان قابل دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *