19 مهبهترین نرم افزارهای امنیتی رایگان 2017

free anti virus

free anti virus

Avast Free Antivirus

این آنتی ویروس بطور مداوم سیستم شما را چک می کند و اگر کدی مشکوک به نظر برسد آن را برای آزمایش به آزمایشگاه Avast می‌فرستد و اگر تشخیص دهد که این کد مخرب است واکسنی برای آن می سازد و در اختیار تمام کاربران این نرم افزار قرار می دهد.

این آنتی ویروس میتواند Tool Bar های ناخواسته‌ی مرورگر شما را حذف کند. قابلیت Update  دارد و می‌توانید سیستم خود را در هر لحظه نسبت به جدیدترین نرم افزارهای مخرب ایمن نگاه دارید. این آنتی ویروس مجهز به نرم افزار مدیریت رمز عبور است تا بتوانید رمزهای عبورتان را ایمن نگاه دارید.

Malwarebytes Anti-Malware
این نرم افزار در کنار نرم افزار اصلی امنیتی شما کار می‌کند و سیستم شما را در مقابل خطرات غیر ویروسی ایمن نگاه می‌دارد.

نرم افزاری قابل اعتمادی است که از سیستم شما در برابر بد افزارها، نرم افزارهای جاسوسی و روت کیت‌ها محافظت می‌کند.

قابلیت‌هایی از جمله: اسکن تمام وقت، محافظت در برابر سایت‌های مخرب، حمله‌های اینترنتی و باج افزارها. از این نرم افزار نیز می توانید برای باز پس گیری مرورگرتان از دست افزونه‌های تبلیغاتی استفاده کنید.

 

 

روت کیت‌ ها:

نرم افزارهایی می باشند که بدون اجازه‌ی شما به مهاجم اجازه‌ی دسترسی به قسمت‌های مهم سیستم‌تان را می‌دهند
باج افزارها:

نرم افزارهایی می باشند که جلوی دسترسی شما به سیستم تان را می‌گیرند و برای دسترسی دوباره‌ی شما به سیستم‌تان از شما تقاضای پول می‌کنند
Keepass
نرم افزار امنیتی که نام کاربری و رمز عبور حساب‌های کاربری مختلف‌تان را ایمن نگاه می‌دارد
بسیاری از اطلاعات‌، از جمله: اطلاعات کاری، عکس‌ها، ایمیل‌ها و جزئیات حساب‌های بانکی به صورت آنلاین ذخیره می‌شوند. متاسفانه تعداد زیاد حساب‌های کاربری که ایجاد و به خاطرسپاری رمزهای عبور قدرتمند و متفاوت برای هر حساب کاربری، کار دشواری است.
این نرم افزار به جای شما این رمزهای عبور قدرتمند را در صندوق رمزگذاری شده‌ی خود محفوظ نگاه می‌دارد. صندوقی که فقط با رمز عبور مشخص شده برای آن و یا فایل کلید مخصوص قادر به دسترسی به آن خواهید بود.
و نام کاربری، رمز عبور و یادداشت‌های شما را توسط استانداردهای پیشرفته‌ی رمزگذاری (AES) و الگوریتم‌های «توفیش» رمزگذاری می‌کند.

نرم افزار Keepass قابل حمل است و می‌توانید آن را روی فلش مموری خود ذخیره کرده و همیشه به همراه داشته باشید.
بهترین ویژگی این نرم افزار، متن‌باز بودن آن است که باعث شده است که مداوم در حال توسعه باشد و هر ضعف امنیتی آن به سرعت تشخیص و رفع شود.

 

 

 

 

Emsisoft Emergency Kit
نرم افزاری امنیتی برای موقعیت‌های اضطراری که سیستم‌تان آلوده شده است
این نرم افزار را می توانید در فلش مموری خود ذخیره کنید و روی هر سیستمی بدون نیاز به نصب، اجرا کنید.
این نرم افزار به دنبال ویروس‌های سیستم‌تان می‌گردد و البته تروجان‌ها، کرم‌ها و بد افزارهایی از جمله افزونه‌های تبلیغاتی، نرم افزارهای جاسوسی و کیلاگرها را نیز هدف قرار می‌دهد. کارکرد این نرم افزار به این صورت است که ابتدا باید بعد از اجرای به آن چند دقیقه فرصت بدهید تا خود را Update کند و سپس کار خود را شروع کند.
این نرم افزار در کارکرد آنتی ویرویس سیستم شما تداخلی ایجاد نخواهد کرد.

 

 

Unchecky
بد افزارها و Tool bar ناخواسته را قبل از نصب، شناسایی می کند
از این نرم افزار نمی‌توایند برای حذف نرم افزارهای مخرب استفاده کنید اما این نرم افزار به شما کمک می‌کند هنگام نصب نرم افزارها، تیک‌های اضافی را بردارید و اگر نرم افزاری، در حال نصب برنامه‌های اضافی روی سیستم شما باشد، به شما هشدار می‌دهد.

این نرم افزار به عنوان یک نرم افزار امنیتی، به هیچ وجه کامل نیست، نمی‌تواند همه‌ی نرم افزارهای ناخواسته را تشخیص دهد.

با استفاده از این نرم افزار همراه با رعایت توصیه‌های امنیتی (نرم افزارها را فقط از جاهایی که قابل اطمینان‌اند دانلود کنید، هنگام نصب از گزینه‌ی custom install استفاده کنید و در هر قدم از نصب نرم افزار همه‌ی گزینه‌ها را به دقت مطالعه کنید) می‌توانید از نرم افزارهای ناخواسته‌ای که ممکن است ایمنی شما را به خطر بیندازند دوری کنید.

 

 

 

 

360 security

نرم افزار 360 security بهترین و محبوب ترین برنامه ی امنیتی که به صورت رایگان برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است.

امکانات امنیتی نرم افزار ۳۶۰Security : اسکن اپلیکیشن های نصب شده، حافظه RAM و اپلیکیشن های در حال نصب برای یافتن موارد مشکوک می باشد.

این نرم افزاز، سیستم ضد سرقت هم دارد که با آن می توانید تلفن همراه خود را از راه دور به طور کامل قفل کنید، Alarm آن را به صدا دربیاورید، اطلاعاتان را پاک کنید یا مکان جغرافیایی آن را از طریق gps پیدا کنید.
این نرم افزار هم رقیبای جدی ای مثل lookout ، CM Security و اپ های آنتی ویروس های مطرح دارد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *